- Bizi Tanıyın

%BayiMenu%
6,769500
/
7,678200
/
Sepetim
SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla
B2B Giriş
Müşteri Giriş
Eklendi!
Sayfa Kaydet

Pan Otomotiv Hakkında

Türkiye ve bölgenin lider Zf ürünleri Yedek Parça bayii Pan Otomotiv, Türkiye de ilk ZF yetkili bayii görevini üstlenerek . Türkiye ‘ nin ticari araçlarda ki Zf şanzıman ve yedek parça ihtiyacını gidermeyi kısa sürede başarmıştır. Sadece ZF olarak sektörde yer alması . ZF konusundaki tecrübe ve bilgisini en üst düzeye getirmiştir. ZF yetkili bayiliği boyunca sayısız müşteriye çözüm ortağı görevi üstlenerek satış öncesi ve satış sonrası tüm süreci yönete bilme kabiliyetine de sahip olmuştur.

1972 yılında otomotiv sektörüne tohumları atılan firmamızın , 1996 yılında Pan Otomotiv olarak ZF yedek parça bayii görevini üstlenerek hayatına devam etmeye başladı . Bugün Pan Otomotiv geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin en büyük ZF Şanzıman Çözüm ortağı olmakla birlikte , Türkiye de ZF Şanzıman ve ZF yedek parça alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul ediliyor.

Pan Otomotiv 1999 yılından bu yana , Zf Şanzıman alanındaki tüm yenilikleri ile büyümeye devam ediyor. Zf Şanzıman alanında müşteri denetimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş katalog ve ürün seçeneklerini müşterilerine online ve şeffaf olarak tek tıkla müşterilerin ayağına taşımaktadır. Pan Otomotiv müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avatajlarla Zf Şanzıman alanında online parekende alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına ve gelişmesine destek vermektedir.

Kurucusu Hasan ŞİMŞEK‘ in vizyonunun bir sonucu olarak ; Zf Şanzıman alanında online parekende hizmetini Türkiye ' nin dört bir yanına ulaştırırken. Tüm Zf Şanzıman ihtiyacı duyan paydaşlarının hayatını kolaylaşlaştırıyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Pan Otomotiv bugün ZF Şanzıman alanında yüzbinlerce zf şanzıman yedek parçasını geniş ürün yelpazesi ile müşterinelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya ilk gün ki gibi bugün de devam etmektedir.

ZF Şanzıman alanında yedek parça çeşitliliğini en hızlı yolla müşterilerine ulaştırmaya yenilikçi teknolojiler hızlı çözüm teknolojileri ve alanında uzman ekip arkadaşları ile yoluna ilk gün ki aşk ile devam ediyor.