Pan Otomotiv Hakkında


Otomotiv sektörüne 1972 tarihinde başladıktan sonra çeyrek asırlık bilgi, tecrübe, çözüm partnerliğimizi 1996 yılında Zf Şanzıman ürünleri Marmara Bölgesi official distribütörü olarak devam etmiştir.

Çeyrek asra yaklaşan Zf Şanzıman ürünleri Marmara Bölgesi official distribütörlüğümüzde Türkiye de bir numaralı ZF Yetkili bayii olma özelliğimizi kazandık.

Müşterilerimize bilgi, birikim, satış sonrası destek, çözüm ortaklığı, kaliteli desteğimizi. Müşterilerimize sağlamaktayız.

Ayrıca grup firmalarımızla birlikte otomotiv sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz. UPS TEKNİK SERVİS Zf Şanzıman ürünlerinin bakım, tamir ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Müşterilerimize Şanzıman süreçlerinde, hızlı ve doğru yönetmeleri için ZF Yedek Parça ve Zf Servis ile hizmet vermekteyiz.

ULAŞIM MOTORLU ARAÇLAR MERCEDES-BENZ Yetkili Yedek Parça ve Yetkili Servisimiz ile araçların tüm aksamlarının yedek parça ve bakım, onarım, tamir hizmetlerini sağlamaktayız.

MBE OTOMOTİV firmamız ile otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan ağır vasıta grubunda yedek parça bayimizle kalite ve çözüm felsefemizden ödün vermeyerek sektöre yedek parça hizmeti sağlamaktayız.